25/07/14 3:34

Chevrolet Aveo Diesel 1.3

Forum για μοντέλα που κυκλοφορούν στην αγορά

Re: Chevrolet Aveo Diesel 1.3

Δημοσίευσηαπό kosnear » 12/04/12 20:32

Καλησπέρα σε όλους. Πριν 2 μέρες πήγα στο ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ στην Κηφισία για το AVEO 1.3 Diesel sedan. Μπορώ να πω ότι μου άρεσε και μου φάνηκε καλή η τιμή του στην πλούσια έκδοση. Το μοτέρ είναι όντως το multijet ii της Fiat; Αν ναι είναι πολύ καλό. Ρωτάω γιατί είμαι μεταξύ PUNTO 2012 MJT 85 και AVEO 1.3 Diesel sedan. Δίνω ένα μικρό προβάδισμα στο AVEO λόγω χώρου αποσκευών αλλά με φοβίζει λίγο η CHEVROLET. Fiat είχα για χρόνια και δεν είχα ποτέ προβλήματα. Αν έχει κάποιος το AVEO Diesel ας πει εντυπώσεις
CITROEN C4 1.6 e-HDi
kosnear
4TF Newbie Driver

Last Visit: 01/07/14 16:19

Δημοσίευσηαπό carcaroth » 17/04/12 7:59

Νομιζω πως ο κινητηρας ειναι MJT 1 γιατι εχει 5 ψεκασμους /sec ενω ο MJT 2 εχει 8/sec...Aς το επιβεβαιωσει καποιος που ειναι σιγουρος
carcaroth
4TF Newbie Driver

Last Visit: 22/07/14 20:54

Δημοσίευσηαπό kokonekos » 14/06/12 16:42

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ...ΜΙΑΣ ΚΑΙ ΤΟ ΕΧΩ ΗΔΗ ΜΕΡΙΚΕΣ ΜΕΡΕΣ ΣΤΑ ΧΕΡΙΑ ΜΟΥ ΣΚΕΦΤΗΚΑ ΝΑ ΣΑΣ ΛΥΣΩ ΜΕΡΙΚΕΣ ΑΠΟΡΙΕΣ...ΤΟ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΠΑΡΑΔΟΣΗΣ ΑΠΛΑ ΕΞΑΝΤΛΕΙΤΑΙ ΠΡΙΝ ΦΤΑΣΟΥΝΕ ΤΑ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΑ .ΔΗΛΑΔΗ ΕΧΟΥΝΕ ΠΟΥΛΗΘΕΙ ΟΛΑ ΑΠΟ ΤΟ ΚΑΡΑΒΙ ΠΡΙΝ ΕΡΘΟΥΝΕ ΟΠΩΣ ΕΚΑΝΑ ΕΓΩ.ΓΙΑ ΚΑΛΗ ΜΟΥ ΤΥΧΗ ΠΡΟΛΑΒΑ ΤΟ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΚΑΙ ΣΕ ΛΕΥΚΟ ΤΟ ΧΡΩΜΑ ΠΟΥ ΗΘΕΛΑ.ΕΧΩ ΠΑΡΕΙ ΤΟ ΣΕΝΤΑΝ ΠΕΤΡΕΛΑΙΟ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΟΝΤΩΣ ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΟ.ΜΕ ΠΟΛΥ ΜΕΓΑΛΟΥΣ ΧΩΡΟΥΣ ,ΣΑΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΩ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΣΤΗΝ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΣΤΡΑ ΚΑΙ ΟΧΙ ΚΟΡΣΑ ΟΠΩΣ ΛΕΝΕ..ΕΧΕΙ ΕΠΙΣΗΣ ΜΕΓΑΛΟ ΠΟΡΤ ΜΠΑΓΚΑΖ ΚΑΙ Η ΕΚΔΟΣΗ LTZ ΠΟΥ ΕΧΩ ΠΑΡΕΙ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΠΛΗΡΕΣ.ΟΔΙΚΗ ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΑ ΘΑ ΤΟ ΕΛΕΓΑ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΠΑΣ ΣΤΑ ΛΙΜΑΝΑΚΙΑ ΑΛΛΑ Σ ΔΙΝΕΙ ΣΙΓΟΥΡΙΑ ΔΕΝ ΠΛΕΕΙ Κ Σ ΕΜΠΝΕΕΙ ΑΣΦΑΛΕΙΑ ΑΛΛΑ ΔΕ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΑΝΤΕΧΕΙ ΥΠΕΡΒΟΛΕΣ.....ΕΧΩ ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΑΠΟ ΓΡΗΓΟΡΟ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ ΜΙΑΣ ΚΑΙ ΕΙΧΑ IGNIS SPORT 1500 6ΧΡΟΝΑΚΙΑ..ΤΟ ΠΙΣΩ ΚΑΘΙΣΜΑ ΕΙΝΑΙ ΑΝΕΤΟ ΚΑΙ ΨΗΛΟ ΑΝ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟ ΠΑΙΔΙΚΟ ΚΑΘΙΣΜΑΤΑΚΙ Π ΕΧΩ ΕΓΩ ΓΙΑ ΤΗΝ ΜΠΕΜΠΑ ΔΥΣΚΟΛΑ ΘΑ ΒΟΛΕΥΤΕΙ ΓΙΑ ΠΟΛΥ ΚΑΙ ΤΡΙΤΟ ΑΤΟΜΟ.ΑΠΟ ΚΑΤΑΝΑΛΩΣΗ ΤΩΡΑ ΑΝ ΚΑΙ ΕΧΩ ΜΟΝΟ 2000 ΧΙΛΙΟΜΕΤΡΑ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΕΧΩ ΝΑ ΠΩ ΟΤΙ ΣΕ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΑΥΤΟ Π ΕΙΧΑ Μ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΟΤΙ ΕΧΩ ΠΑΡΕΙ ΠΑΠΙ ΣΤΗΝ ΚΥΡΙΟΛΕΞΙΑ..ΜΙΚΤΗ ΚΑΤΑΝΑΛΩΣΗ ΕΧΕΙ 4.5 - 5 ΛΙΤΡΑ ΜΕΧΡΙ 140 ΜΕ ΚΛΙΜΑ ΣΤΗΝ ΕΘΝΙΚΗ.ΝΟΜΙΖΩ ΑΡΚΕΤΑ ΚΑΛΑ.ΘΟΡΥΒΟ ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΑΚΟΥΣ ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΟ ΤΑ ΛΑΣΤΙΧΑ ΙΣΩΣ ΤΑ 17ΡΙΑ ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΟ ΜΕΓΑΛΑ..ΑΝ ΚΑΙ ΔΕΝ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΝΑ ΖΟΡΙΖΕΤΑΙ ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΒΛΕΠΩ ΠΟΛΥ ΔΥΝΑΤΟ ΤΟ ΜΟΤΕΡ ΤΟΥ.ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΤΟ ΑΝΟΙΞΑ ΕΠΙΑΣΕ ΠΟΛΥ ΓΡΗΓΟΡΑ ΜΕ ΕΚΤΗ 180..
ΕΠΕΙΔΗ ΚΟΥΡΑΣΤΗΚΑ ΝΑ ΓΡΑΦΩ ΑΝ ΚΑΙ ΜΕ ΚΕΦΑΛΑΙΑ ΟΠΟΙΟΣ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΤΑΙ ΚΑΙ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΡΩΤΗΣΕΙ ΚΑΤΙ ΕΙΜΑΙ ΠΡΟΘΥΜΟΣ ΝΑ ΤΟΥ ΛΥΣΩ ΟΠΟΙΑ ΑΠΟΡΙΑ ΘΕΛΕΙ..
kokonekos
4TF Newbie Driver

Last Visit: 16/06/14 17:53

Δημοσίευσηαπό samatistas » 14/06/12 17:28

Για την εμπειρία σου δεν φέρνω αντίρρηση. Γι'αύτο είμαστε εδώ να εκθέτουμε απόψεις γι'αυτό που οδηγούμε.
Μόνο για το 1ο σημείο. 120 Aveo έχουν πουληθεί όλα κι όλα από την αρχή του 2012 μαζί με το 5θυρο, δηλαδή περίπου 25 το μήνα.
Αρα δεν είναι και τόσο ανάρπαστο το μοντέλο. Επιπλέον υπήρχε κόσμος που περίμενε από Νοέμβρη Δεκέμβρη παραγγελίες ανα τα διάφορα φόρουμ και παραλαμβάνει τώρα για το συγκεκριμένο μοντέλο. Κάτι που συμβαίνει και στο Rio diesel.
Δεν είναι κρυφό ότι πολλές κεντρικές αντιπροσωπείες δεν έχουνε ρευστότητα για να εκτελωνίσουν. Πόσο μάλλον τώρα που μετά τις εκλογές αναστείλλανε δραστηριότητες και οι τελευταίες εναπομείναντες τράπεζες εγγυήσεων για εισαγωγές.
Αν ήσουν τυχερός και βρήκες γρήγορα κομμάτι που να καλύπτει τις ανάγκες σου μια χαρά.
~ Ανοιξέ μου να κρυφτώ... | http://www.youtube.com/watch?v=tMmhoFV2qgI ~
Άβαταρ μέλους
samatistas
4TF S1600 Driver

Last Visit: 25/07/14 0:04

Δημοσίευσηαπό kokonekos » 08/07/12 14:29

kalispera ..αν και αργησα να απαντησω θα σ πω το εξης φιλε μου..δεν ξερω που το βλεπεις εσυ ποσα εχουνε πουληθει και βγαζεις το συμπερασμα οτι δεν ειναι και τοσο αναρπαστο αλλα αυτο που ξερω εγω ειναι οτι σιγουρα υπαρχει προβλημα με την τριμηνη αναμονη που θελει και αν εισαι τυχερος και προλαβεις απο τα λιγα που ερχονται..αν σκεφτεις οτι εγω κατα τυχη απο ακυρωση βρηκα..αλλιως τον αυγουστο που ερχονται τα επομενα θα το επαιρνα κι εγω,,αλλα οσο να ναι αν ενα αυτοκινητο δεν ειναι ετοιμοπαραδοτο σιγουρα χανει σε πωλησεις γιατι σε αποθαρυνει ...τουλαχιστον εμενα προσωπικα..παντως αν και στην οικογενεια μου ειχαμε μονο γιαπωνεζικα αυτοκινητα και ολα (3 στον αριθμο)suzuki θελω να πω οτι με 5000 χιλιομετρα ηδη βγαζω το συμπερασμα οτι ειναι ενα καταπληκτικο αυτοκινητο χωρισ να θελω να υπερβαλω απλα νομιζω οτι σε σχεση με ενα αστρα δεν εχει να ζηλεψει τιποτα .
kokonekos
4TF Newbie Driver

Δημοσίευσηαπό George 1960 » 05/08/12 16:40

Το Chevrolet Aveo Diesel sedan το αγόρασα στις 2-3-2-12 Ειναι ενα παρα πολυ καλο αυτοκινητο με καλη ποιοτητα κυλισης και χαμηλη καταναλωση καυσιμου σε καμμια περιπτωση πανω απο 5 λιτρα στα 100 με μια μεση καταναλωση στα 4,2 λιτρα. Η ποιοτητα κατασκευης ειναι σε ικανοποιητικα επιπεδα με τα πλαστικα να ειναι σκληρα στην υφη αλλα με καλη συναρμολογηση. Η οδικη συμπεριφορα ειναι ικανοποιητικη και σε καμμια περιπτωση δεν θα προβληματισει το μεσο οδηγο. Το αυτοκινητο εχει διανυσει 17000 χιλιομετρα χωρις κανενα ουσιαστικο προβλημμα. Αντιμετωπισα μια αστοχια υλικου με τη μπαταρια του αυτοκινητου που με ταλαιπωρισε για ενα μηνα περιπου γιατι δεν υπηρχε σαν αμοιβό και στο τελος εβγαλαν απο ενα καινουργιο αυτοκινητο για να επιλυθει το προβλημμα. Απο ανταλλακτικα διαπιστωσα μια μεγαλη ελλειψη και μαλιστα απο βασικα ανταλλακτικα οπως κολαρα και φιλτρο πετρελαιου. Το κοστος αλλαγης αλλαδιων στα εξουσιοδοτημενα ειναι απαγορευτικο 140 ευρω με το κοστος του φιλτρου λαδιου να αγγιζει τα 40 ευρω. Επειδη ο κινητηρας του ειναι ιδιος με το opel corsa diesel το φιλτρο λαδιου της GM κοστιζει 8 ευρω +φπα και συνεπως το κοστος αλλαγης λαδιου 5-30 φουλ συνθετικο της GM μαζι με φιλτρο δεν ειναι πανω απο 50 ευρω σε ενα σοβαρο συνεργειο. Μην νομιζεται οτι τα εξουσιοδοτημενα εχουν τεχνογνωσια Μαλλον το αντιθετο δεν ξερουν τι τους γινεται. Να σκεφθειται οτι δεν ηξεραν τη χωριτικοτητα του καρτερ και μου εβαλαν σε 2 αλλαγες απο 4,5 λιτρα λαδι ενω ο κατασκευαστης λεει 3,8 λιτρα. βεβαια καποιος πονηρα σκεπτομενος θα ελεγε οτι ηθελαν να πουλησουν αλλα εγω δεν πιστευω αυτη την εκδοχη. Τα συμπερασματα δικα σας. Προσωπικα δεν θα κανω αλλο service σε εξουσιοδοτημενο καθοτι δεν τιθεται θεμα εγγυησης συμφωνα με οδηγια της ευρωπαικης ενωσης αρκει τα αναλωσιμα ανταλακτικα να ειναι εφαμιλα με αυτα που χρησιμοποιει η GM και το συνεργειο να ειναι μελος της ενωσης κατασκευαστων αυτοκινητων
George 1960
4TF Newbie Driver

Last Visit: 13/08/12 18:21

Δημοσίευσηαπό George 1960 » 05/08/12 17:00

Το Chevrolet Aveo Diesel sedan το αγόρασα στις 2-3-2-12 Ειναι ενα παρα πολυ καλο αυτοκινητο με καλη ποιοτητα κυλισης και χαμηλη καταναλωση καυσιμου σε καμμια περιπτωση πανω απο 5 λιτρα στα 100 με μια μεση καταναλωση στα 4,2 λιτρα. Η ποιοτητα κατασκευης ειναι σε ικανοποιητικα επιπεδα με τα πλαστικα να ειναι σκληρα στην υφη αλλα με καλη συναρμολογηση. Η οδικη συμπεριφορα ειναι ικανοποιητικη και σε καμμια περιπτωση δεν θα προβληματισει το μεσο οδηγο. Το αυτοκινητο εχει διανυσει 17000 χιλιομετρα χωρις κανενα ουσιαστικο προβλημμα. Αντιμετωπισα μια αστοχια υλικου με τη μπαταρια του αυτοκινητου που με ταλαιπωρισε για ενα μηνα περιπου γιατι δεν υπηρχε σαν αμοιβό και στο τελος εβγαλαν απο ενα καινουργιο αυτοκινητο για να επιλυθει το προβλημμα. Απο ανταλλακτικα διαπιστωσα μια μεγαλη ελλειψη και μαλιστα απο βασικα ανταλλακτικα οπως κολαρα και φιλτρο πετρελαιου. Το κοστος αλλαγης αλλαδιων στα εξουσιοδοτημενα ειναι απαγορευτικο 140 ευρω με το κοστος του φιλτρου λαδιου να αγγιζει τα 40 ευρω. Επειδη ο κινητηρας του ειναι ιδιος με το opel corsa diesel το φιλτρο λαδιου της GM κοστιζει 8 ευρω +φπα και συνεπως το κοστος αλλαγης λαδιου 5-30 φουλ συνθετικο της GM μαζι με φιλτρο δεν ειναι πανω απο 50 ευρω σε ενα σοβαρο συνεργειο. Μην νομιζεται οτι τα εξουσιοδοτημενα εχουν τεχνογνωσια Μαλλον το αντιθετο δεν ξερουν τι τους γινεται. Να σκεφθειται οτι δεν ηξεραν τη χωριτικοτητα του καρτερ και μου εβαλαν σε 2 αλλαγες απο 4,5 λιτρα λαδι ενω ο κατασκευαστης λεει 3,8 λιτρα. βεβαια καποιος πονηρα σκεπτομενος θα ελεγε οτι ηθελαν να πουλησουν αλλα εγω δεν πιστευω αυτη την εκδοχη. Τα συμπερασματα δικα σας. Προσωπικα δεν θα κανω αλλο service σε εξουσιοδοτημενο καθοτι δεν τιθεται θεμα εγγυησης συμφωνα με οδηγια της ευρωπαικης ενωσης αρκει τα αναλωσιμα ανταλακτικα να ειναι εφαμιλα με αυτα που χρησιμοποιει η GM και το συνεργειο να ειναι μελος της ενωσης κατασκευαστων αυτοκινητων
George 1960
4TF Newbie Driver

Last Visit: 13/08/12 18:21

Δημοσίευσηαπό thanos.k » 29/10/12 15:51

Ηθελα πολυ να περιμενω να το δω ... δεν ξερω αν αξιζε για καινουριο. Τσιμπησαμε ενα yaris 8/2010 1.4d 90ps με 46.000χιλ ...ατρακαριστο αβαφτο κομπλε του γειτονα που πηγαινε καθε μερα 120χιλ εθνικη πηγαινε ελα δουλεια με αρκετα εξτραδακια ...9χινες μετρητα . Το ειχε παρει 16.900! Ναι κυριοι εδωσε 17 χιλιαρικα για yaris ! Ηρωας! . Το aveo ειναι πολυ ομορφο ομως καμια σχεση με το εκτρωμα του yaris ... δεν ξερω αν ηταν καλη η κινηση μας οσο αφορα το την ευχαριστηση ...οσο ναναι το yaris ειναι λιγο nerd .
thanos.k
4TF Newbie Driver

Last Visit: 07/06/14 22:43

Δημοσίευσηαπό tsimisde » 29/10/12 20:36

Ρε παιδιά έχω μπερδευτεί λίγο με τη συγκεκριμένη έκδοση.Στη διαφήμιση που προβάλλεται στην τηλεόραση τις τελευταίες μέρες αναφέρει για μηδενικά τέλη κυκλοφορίας ενω στους καταλόγους κάποιων περιοδικών αναφέρει οτι εκπέμπει 108 gr/km Co2 πράγμα που σημαίνει οτι τελικά πληρώνει τέλη κυκλοφορίας.Ποιο απο τα δύο ισχύει τελικά?

ΥΓ:Αναφέρομαι στην Hatchback έκδοση
Άβαταρ μέλους
tsimisde
4TF Newbie Driver

Last Visit: 19/07/14 16:54

Δημοσίευσηαπό chemic » 29/10/12 20:50

Εχει δυο εκδοσεις αποδοσης ο ντιζελ. αυτος με τα λίγα άλογα (75 νομιζω) εχει μηδενικά τέλη
Εικόνα
http://www.kartinfo.gr/

ζεις μονάχα δυο φορές (τη ζωή που ζεις, και αυτή που ονειρεύεσαι)
Άβαταρ μέλους
chemic
4TF S1600 Driver

Last Visit: 06/06/14 10:53

Δημοσίευσηαπό tsimisde » 29/10/12 21:04

Αυτη η έκδοση ειναι καθόλου καλή η έχει τον ρόλο κράχτη στην γκάμα του Aveo?
Άβαταρ μέλους
tsimisde
4TF Newbie Driver

Last Visit: 19/07/14 16:54

Δημοσίευσηαπό fiestaros » 29/10/12 22:25

chemic έγραψε:Εχει δυο εκδοσεις αποδοσης ο ντιζελ. αυτος με τα λίγα άλογα (75 νομιζω) εχει μηδενικά τέλη

Νομίζω πως πλέον και ο 95άρης έχει μηδενικά τέλη :thumbsup: .Δεν θυμάμαι αν είχε start-stop.Αλλιώς θα μάκρυναν την 5η και 6η σχέση απλό.Πολύ καλή κίνηση.Αν πέσει και η τιμή 1000€(από τα 14200€ που κάνει τώρα,το corsa ecoflex excess έκδοση κάνει 13500€) θα πουλήσει πολύ καλά.Αλλωστε χειρότερο από το corsa ecoflex δεν είναι σε καμία περίπτωση που έχει ξεπατωθεί σε πωλήσεις :shifty: .
fiestaros
4TF A6 Driver

Last Visit: 24/02/13 21:46

Δημοσίευσηαπό kokonekos » 24/12/12 22:46

καλησπερα .εγω εχω το 1.3 πετρελαιο με τα 95 αλογα και εξαρι κιβωτιο... πληρωσα 5 ευρω σημα που το αγορασα το καλοκαιρι και για το 2013 μηδενικα τελη .στην αδεια γραφει 95 co2.
kokonekos
4TF Newbie Driver

ΕΝΤΥΠΩΣΕΙΣ ΜΕΤΑ ΑΠΟ 20000 ΜΕ AVEO DIESEL

Δημοσίευσηαπό kokonekos » 16/03/13 23:14

Μετα απο 20000 χιλιομετρα αποφασισα να γραψω εντυπωσεις για την περιπτωση π καποιος ενδιαφερεται για την αγορα του.
γενικως πολυ καλο αυτοκινητο χωρις κανενα προβλημα μεχρι τωρα .δεν τσιμπαει καθολου λαδι,πολυ βασικο αυτο γιατι εγω το κανω 100 χλμ καθημερινως κ του πινω λιγο το αιμα.ηχομονωση πολυ καλη με εκτη κ 2000 στροφες 120 χλμ δεν ακους τιποτα.ισως ειναι λιγο μεγαλες οι δεκαεφταρες αλλα ειναι το τιμημα τις ομορφιας!!σε λευκο που το εχω εγω το βρισκω ιδιαιτερα ομορφο.τριξιματα δεν εχει κανει κιχ και τα υλικα του ναι μεν σκληρα αλλα αριστα δεμενα μεταξυ τους!!! πολυ ομορφος φωτισμος το βραδυ. απο κρατημα δοκιμασμενο στις στροφες δομοκος -φαρσαλα αξιολογο μπορω να πω και (το εσπ σχεδον ποτε δεν εχει αναψει σε ασφαλτο)σασμαν πολυ καλο αλλα οχι για κοντρες βεβαια και το μοτερ του ιδιαιτερα δυνατογια τα κυβικα του αν κ ταξιδιαρικο πιο πολυ.δεν ζοριζεται ιδιαιτερα να πιασει τα 190 και σε λιγο κατηφορα πιανει ανετα 200.το σενταν π ειναι το δικο μου δεν με εχει απογοητευσει ποτε στο φορτωμα..χωραει τα παντα!!χαχαχαχ!!
η εκδοση ltz πραγματικα πολυ πλουσια κ δεν του λειπει τιποτα.γενικως μετα απο 3 suzuki δεν εχω μετανιωσει που αγορασα σεβρολετ γιατι δεν τριζει δεν κοπαναει ειναι αθορυβο και σ δινει αισθηση γερμανικης ποιοτητας στο δεσιμο του γενικα.στα γιαπωνεζικα νομιζεις οτι εχεις το μοτερ συνοδηγο σου :dizzy:
kokonekos
4TF Newbie Driver

Δημοσίευσηαπό nonos » 17/03/13 17:30

cruzakias έγραψε:Έχετε απόλυτο δίκιο...Τι ''πρεστίζ'' θα μπορούσε να έχει μια φίρμα που παράγει επί 100+ χρόνια, αυτοκίνητα όπως τα παρακάτω.

Άσε που θα είσαι αναγκασμένος το αυτοκίνητο σου να φέρει το ίδιο σήμα με το παραπάνω!!! :( Αίσχος !!! :svivhaha:

:slap: :slap: :slap: :slap:
Άβαταρ μέλους
nonos
4TF WRC Driver

Last Visit: 24/07/14 21:57

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Κατασκευαστές και μοντέλα

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Google Adsense [Bot] και 4 επισκέπτες