24/10/14 12:16

Ιεροδουλες ,πορνεια ,Aids κλπ (διασπαση απο αλλα θεματα)

Forum για θέματα γενικού, μη-αυτοκινητιστικού ενδιαφέροντος

Re: Ιεροδουλες ,πορνεια ,Aids κλπ (διασπαση απο αλλα θεματα)

Δημοσίευσηαπό Ernani » 04/05/12 22:22

Έχω απαντήσει στις προηγούμενες σελίδες πολύ ξεκάθαρα. Αν θέλεις, μπορείς να τις ξαναδιαβάσεις.

Και ζητώ συγγνώμη που δεν το κατάλαβες (γιατί δεν έκανα quote), αλλά η ερώτησή μου απευθυνόταν στον mirage. :)

Συνέχισε να βρίζεις. :metalo:
Ernani
4TF S2000 Driver

Last Visit: 04/09/14 15:27

Δημοσίευσηαπό kouliscd » 04/05/12 23:20

Όντως φυλλάδα η Bild.

Όντως, το κλαψιάρικο ύφος θυμίζει σαπουνόπερα.

Όμως, δε νομίζω πως έχει άδικο ως προς την καταγγελία περί πολιτικής εκμετάλλευσης. Τα περί δημόσιας υγείας είναι φαιδρά. Θα μπορούσαν να ξεκουνήσουν όλους τους "ξεσκούφωτους" χωρίς να δείξουν ούτε μισή φωτογραφία.
Άβαταρ μέλους
kouliscd
4TF N3 Driver

Last Visit: 20/10/14 9:21

Δημοσίευσηαπό Ernani » 04/05/12 23:30

Και να προσθέσω ότι, αν σε τελική ανάλυση μας ενοχλεί το γεγονός ότι μια φυλλάδα της χείριστης μορφής όπως η Bild μας αποδίδει μομφή για ένα τέτοιο θέμα, αυτό θα έπρεπε να μας προβληματίσει όλους σοβαρά. :iconcool:

Από το παραπάνω σχόλιο εξαιρούνται τα άτομα που πιστεύουν ότι είναι αλάνθαστοι και αρέσκονται στο να δημιουργούν (κατά φαντασία) περιθωριακές ομάδες προκειμένου να προβάλλουν το εγώ τους, ενώ στην πραγματικότητα βρίσκονται οι ίδιοι στο περιθώριο. :roll:
Ernani
4TF S2000 Driver

Last Visit: 04/09/14 15:27

Δημοσίευσηαπό QsisVTS » 05/05/12 0:15

cabala10 έγραψε:ο χαρακτηρας σου δεν σταματα ποτε να εξελισεται οπως και να εχει τωρα αν θελει να πηδιεται και να βγαζει λεφτα το 16-17-18χρονο τι μας νοιαζει εμας?
(και ξαναλεω εισαι μεσα στον στρατο επρεπε ηδη να εχεις καταλαβει οτι τα 2 χρονια ουτε σοφοτερο ουτε ωριμοτερο σε κανουν οι καταστασεις που περνας σε διαμορφωνουν και σε κανουν να βλεπεις το οτιδηποτε με αλλον ματι οχι οι 730 μερες που περασαν εαν ηταν factor η ηλικια αντι για το μυαλο που κουβαλαει κανεις τοτε θα εισασταν στον καιαδα ολοι σας :shifty: :shifty: :lol: )
(και οπως σου ειπα το να βγαζεις νομο να λες οτι μπορεις να πηδιεσαι απο τα 16 σου με ενηλικα η στα 14 μερικες ανεπτυγμενες και μετα να λες οτι δεν μπορεις να βγαλεις λεφτα απο την πορνεια επειδη εισαι μικρη ειναι υποκρισια ειτε κατεβαζεις το οριο της πορνειας ειτε ανεβαζεις εστω και τυπικα το οριο του να μπορεις να κανεις σεξ..) :whistlink:

δηλαδη αυτο που μου λες ειναι οτι επειδη μπορει μια 18χρονη ή 20χρονη ή 28χρονη μπορει να ειναι ανωριμη , δεν εχει σημασια η ηλικια? :dizzy:

μπορει οντως απο τα 16 στα 18 να μην εχει κερδισει καθολου σε ωριμοτητα , αυτο ομως δεν καθιστα την 16χρονη αρκετα ωριμη ωστε να παρει μια τετοια αποφαση, οποτε οσο πιο πολυ καθυστερει η ενηλικιωση τοσο αυξανονται οι πιθανοτητες ενα ατομο να ειναι πιο συνειδητοποιημενο

οσο για το στρατο, βλεπω ατομα εκει μεσα που οι καταστασεις τους διατηρουν πληρως καθυστερημενους, ισως πιο καθυστερημενους απο αυτο που θα ηταν (και ατομα που κλεινουν εκει 10ετιες.. )

τελος δεν θεωρω οτι ολες οι εμπειριες ειναι για καλο.. ειδικα για αυτους που δε μπορουν να διαχειριστουν καποια πραγματα και καταστασεις.
για αυτο καλο θα ηταν να μην μπει ενα μικρο κοριτσι σε μια τετοια κατασταση, κατασταση την οποια ενδεχομενως να μην επελεγε αν επηζε λιγο παραπανω το μυαλο της
Άβαταρ μέλους
QsisVTS
4TF F15 Pilot

Last Visit: 25/09/14 13:13

Δημοσίευσηαπό bujinkan » 05/05/12 10:17

αχαχαχα θυμαμαι ακομα πριν απο 3-4 χρονια ειχα κατι δουλειες στο κεντρο και επειδη περιμενα να μου κανουν ενα σερβις σε μια φωτογραφικη και δεν ηξερα πως να σκοτωσω την ωρα μου πηγα και εκανα μια μπουρδελοτσαρκα

Ε στο πρωτο που μπηκα βγαινει μια ελληνιδα (@μουναρα με ολη τη σημασια της λεξεως) και οι πρωτες λεξεις της ηταν οι εξης:
15 ευρω κωλαρακι χωρις προφυλακτικο :dizzy:

Την κοιταω και της λεω, και μετα μεχρι να βγουν οι εξετασεις μου θα ονειρευομαι καθε βραδυ εναν μαυροφορεμενο με ενα δρεπανι να μου κλεινει πονηρα το ματι :ysterical:
I see donk people.....
Άβαταρ μέλους
bujinkan
4TF S1600 Driver

Last Visit: 23/10/14 21:41

Δημοσίευσηαπό BILL33 » 05/05/12 10:53

bujinkan έγραψε:αχαχαχα θυμαμαι ακομα πριν απο 3-4 χρονια ειχα κατι δουλειες στο κεντρο και επειδη περιμενα να μου κανουν ενα σερβις σε μια φωτογραφικη και δεν ηξερα πως να σκοτωσω την ωρα μου πηγα και εκανα μια μπουρδελοτσαρκα

Ε στο πρωτο που μπηκα βγαινει μια ελληνιδα (@μουναρα με ολη τη σημασια της λεξεως) και οι πρωτες λεξεις της ηταν οι εξης:

Την κοιταω και της λεω, και μετα μεχρι να βγουν οι εξετασεις μου θα ονειρευομαι καθε βραδυ εναν μαυροφορεμενο με ενα δρεπανι να μου κλεινει πονηρα το ματι :ysterical:

Yπαρχει και το

:hmmm: :lol:
..εμείς γι' αλλού κινήσαμε γι' αλλού κι αλλού η ζωή μας πάει....
Άβαταρ μέλους
BILL33
4TF F15 Pilot

Last Visit: 24/10/14 11:12

Δημοσίευσηαπό REALZEUS » 05/05/12 11:35

bujinkan έγραψε:αχαχαχα θυμαμαι ακομα πριν απο 3-4 χρονια ειχα κατι δουλειες στο κεντρο και επειδη περιμενα να μου κανουν ενα σερβις σε μια φωτογραφικη και δεν ηξερα πως να σκοτωσω την ωρα μου πηγα και εκανα μια μπουρδελοτσαρκα

Δηλαδή να πήγαινες για μια μπύρα δεν έπαιζε, ε; :lol:
Άβαταρ μέλους
REALZEUS
4TF F15 Pilot

Last Visit: 24/10/14 10:47

Δημοσίευσηαπό bujinkan » 05/05/12 11:38

REALZEUS έγραψε:

Δηλαδή να πήγαινες για μια μπύρα δεν έπαιζε, ε; :lol:

Πρωτα απολα δεν πινω,ειμαι καλο παιδι εγω :lol:
Δευτερον η μπυρα κοστιζει, η μπουρδελοτσαρκα ειναι δωρεαν :ysterical: :ysterical:
I see donk people.....
Άβαταρ μέλους
bujinkan
4TF S1600 Driver

Last Visit: 23/10/14 21:41

Δημοσίευσηαπό Thomas_C200K » 05/05/12 11:43

Μπουρδελοτσαρκα :metalo: :metalo: :metalo: :metalo: , χθες που ημουν συνεργειο σκεφτηκα να παω αλλα ηταν κλειστο το στουντιο :( :x
*Classic Mercedes-Benz* Hellenic fanpage
https://www.facebook.com/groups/611070635580172/
http://www.mbclub.gr

Φέρτε τις μάνικες της βενζίνης και αφήστε τις μπαλαντέζες στο σπίτι!
Άβαταρ μέλους
Thomas_C200K
4TF WRC Driver

Last Visit: 24/10/14 11:03

Δημοσίευσηαπό nikospappas » 05/05/12 11:59

Thomas_C200K έγραψε:Μπουρδελοτσαρκα :metalo: :metalo: :metalo: :metalo: , χθες που ημουν συνεργειο σκεφτηκα να παω αλλα ηταν κλειστο το στουντιο :( :x

Ειχανε παρει εκλογικη αδεια τα κοριτσια ? :iconcool:
Άβαταρ μέλους
nikospappas
4TF N3 Driver

Last Visit: 23/10/14 16:41

Δημοσίευσηαπό Thomas_C200K » 05/05/12 12:00

nikospappas έγραψε:
Thomas_C200K έγραψε:Μπουρδελοτσαρκα :metalo: :metalo: :metalo: :metalo: , χθες που ημουν συνεργειο σκεφτηκα να παω αλλα ηταν κλειστο το στουντιο :( :x

Ειχανε παρει εκλογικη αδεια τα κοριτσια ? :iconcool:

Δεν ξερω :oops: :lol: :lol: :lol:
*Classic Mercedes-Benz* Hellenic fanpage
https://www.facebook.com/groups/611070635580172/
http://www.mbclub.gr

Φέρτε τις μάνικες της βενζίνης και αφήστε τις μπαλαντέζες στο σπίτι!
Άβαταρ μέλους
Thomas_C200K
4TF WRC Driver

Last Visit: 24/10/14 11:03

Δημοσίευσηαπό thymios » 05/05/12 12:05

Κάτι δεν κολλάει... :lol:
Ξεπουληθείτε, είναι της μόδας.
Άβαταρ μέλους
thymios
4TF S2000 Driver

Last Visit: 24/10/14 10:51

Δημοσίευσηαπό BILL33 » 05/05/12 12:06

thymios έγραψε:

Κάτι δεν κολλάει... :lol:

ΣΜΝ παντως κολλαει!!!
..εμείς γι' αλλού κινήσαμε γι' αλλού κι αλλού η ζωή μας πάει....
Άβαταρ μέλους
BILL33
4TF F15 Pilot

Last Visit: 24/10/14 11:12

Δημοσίευσηαπό thymios » 05/05/12 12:14

:lol:
Ξεπουληθείτε, είναι της μόδας.
Άβαταρ μέλους
thymios
4TF S2000 Driver

Last Visit: 24/10/14 10:51

Δημοσίευσηαπό cabala10 » 05/05/12 12:30

QsisVTS έγραψε:
cabala10 έγραψε:ο χαρακτηρας σου δεν σταματα ποτε να εξελισεται οπως και να εχει τωρα αν θελει να πηδιεται και να βγαζει λεφτα το 16-17-18χρονο τι μας νοιαζει εμας?
(και ξαναλεω εισαι μεσα στον στρατο επρεπε ηδη να εχεις καταλαβει οτι τα 2 χρονια ουτε σοφοτερο ουτε ωριμοτερο σε κανουν οι καταστασεις που περνας σε διαμορφωνουν και σε κανουν να βλεπεις το οτιδηποτε με αλλον ματι οχι οι 730 μερες που περασαν εαν ηταν factor η ηλικια αντι για το μυαλο που κουβαλαει κανεις τοτε θα εισασταν στον καιαδα ολοι σας :shifty: :shifty: :lol: )
(και οπως σου ειπα το να βγαζεις νομο να λες οτι μπορεις να πηδιεσαι απο τα 16 σου με ενηλικα η στα 14 μερικες ανεπτυγμενες και μετα να λες οτι δεν μπορεις να βγαλεις λεφτα απο την πορνεια επειδη εισαι μικρη ειναι υποκρισια ειτε κατεβαζεις το οριο της πορνειας ειτε ανεβαζεις εστω και τυπικα το οριο του να μπορεις να κανεις σεξ..) :whistlink:

δηλαδη αυτο που μου λες ειναι οτι επειδη μπορει μια 18χρονη ή 20χρονη ή 28χρονη μπορει να ειναι ανωριμη , δεν εχει σημασια η ηλικια? :dizzy:

μπορει οντως απο τα 16 στα 18 να μην εχει κερδισει καθολου σε ωριμοτητα , αυτο ομως δεν καθιστα την 16χρονη αρκετα ωριμη ωστε να παρει μια τετοια αποφαση, οποτε οσο πιο πολυ καθυστερει η ενηλικιωση τοσο αυξανονται οι πιθανοτητες ενα ατομο να ειναι πιο συνειδητοποιημενο

οσο για το στρατο, βλεπω ατομα εκει μεσα που οι καταστασεις τους διατηρουν πληρως καθυστερημενους, ισως πιο καθυστερημενους απο αυτο που θα ηταν (και ατομα που κλεινουν εκει 10ετιες.. )

τελος δεν θεωρω οτι ολες οι εμπειριες ειναι για καλο.. ειδικα για αυτους που δε μπορουν να διαχειριστουν καποια πραγματα και καταστασεις.
για αυτο καλο θα ηταν να μην μπει ενα μικρο κοριτσι σε μια τετοια κατασταση, κατασταση την οποια ενδεχομενως να μην επελεγε αν επηζε λιγο παραπανω το μυαλο της

καμια σημασια δεν εχει η ηλικια απλα ενα νουμερο ειναι δεν δειχνει ουτε σοβαροτητα ουτε ωριμοτητα ουτε ΤΙ ΠΟ ΤΑ (οπως και τα γενεθλια ακομη και σημερα δεν εχω καταλαβει τι το τοσο σημαντικο εχει αυτη ημερα μεγαλωσες κανα ενα χρονο so what? :hmmm: :lol: καπιταλιστικες δικαιολογιες για να χαλασεις λεφτα :shifty: ) (βλεπεις κατι 30ρηδες που ειναι πιο ανωριμα και απο παιδια δημοτικου και βλεπεις 16χρονα να εχουν αποψεις λογικοτατες)
οι εμπειριες μονο για καλο ειναι ειτε αυτη ειναι κακη ειτε οχι το παθαινεις και μαθαινεις(μερικοι δηλαδη..)ο μονος τροπος που μπορεις να ωριμασεις ειναι μεσω των εμπειριων και η εμπειρια δεν εχει αμεση σχεση με την ηλικια
Εικόνα

<iframe src="https://openwireless.org/widget/150x196/" width="150" height="196" frameborder="0"></iframe>
Άβαταρ μέλους
cabala10
4TF Gr. B Driver

Last Visit: 04/10/14 22:22

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Αντίλογος

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Google [Bot], oct_4x4, Yahoo [Bot] και 21 επισκέπτες